Coś dla dzieci w Juracie

Standard

Podróż do Juraty to świetna decyzja wakacyjna. Nie ma lepszego miejsca na wyciszenie się i zrelaksowanie, a przecież o to chodzi w wakacjach, chcemy sobie zapewnić bezstresowy odpoczynek. Szum fal i naprawdę ciekawe atrakcje pomogą wypocząć tu zarówno dorosłym, jak i ich pociechom. Jedną z atrakcji, która na pewno zainteresuje maluchy, jest bawialnia dla dzieci Rozumkowo. Znajduje się tutaj wiele zabawek, którymi nasze pociechy mogą się bawić. Obecność innych dzieci wpływa dobrze na rozwój malucha, który nie miał jeszcze zbyt wielu okazji, by przystosowywać się do życia w społeczeństwie. Animatorzy z radością opiekują się podopiecznymi, robiąc z nimi rozmaite zwierzątka z balonów, od czasu do czasu malując im buzie (kto z nas tego nie lubił, kiedy był mały?), a także prowadząc różne warsztaty tematyczne. Jurata to nie jedyne miejsce nad morzem, w którym funkcjonuje Rozumkowo. Pozostałe jego siedziby znajdują się między innymi w sąsiadującej z Juratą Jastarni, czy Jastrzębiej Górze. Obiekt ten jest otwarty od rana do godziny 18, stanowiąc idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby chociaż na chwilę zostać sami, nie stresując się, co w tej chwili dzieje się z ich pociechą.

Inną atrakcją, która zainteresuje tak dzieci, jak i dorosłych jest Park Linowy Ju-Huuu, znajdujący się przy ulicy Wojska Polskiego w Juracie. Decydując się na skorzystanie z usług tego obiektu nie musimy się obawiać, że nam cokolwiek grozi, ponieważ wykwalifikowani i bardzo doświadczeni instruktorzy przez cały czas pilnują bezpieczeństwa gości. To naprawdę wspaniała zabawa, połączona z aktywnością fizyczną, bo przecież cały czas się ruszamy i jest to świetne, mamy poczucie, że robimy coś pożytecznego, równocześnie mając frajdę. Naprawdę warto zdecydować się na wizytę w tym miejscu. Jurata przykuwa uwagę turystów z całego kraju już od wielu lat. Jest to miejsce, w którym się wyciszymy oraz zrelaksujemy, ale równocześnie w każdej chwili będziemy mogli zdecydować się na aktywny wypoczynek, czyli na przykład „zaglądnięcie” do Parku Linowego Ju-Huuu. W tym mieście można znaleźć również tanie noclegi Jurata przygotowała dla turystów różnorodną bazę wypoczynkową . Wybranie się tutaj jest równoznaczne z udanym urlopem, warto przekonać się o tym na własnej skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>