Szlakiem Skarbu Piratów – Łeba

Standard

Jest takie miejsce na polskim wybrzeżu, które stało się przystanią dla "Piratów z Karaibów". Kapitan Jack Sparrow osobiście przeprowadza nabór kandydatów do swej wiernej hordy, przy czym wymogiem podstawowym jest odwaga w pirackich poczynaniach, potwierdzona podczas uczestnictwa w bitwie na lądzie, której towarzyszą wystrzały armatnie, konkurencja na toczenie beczki czy tolerancja na pirackie tatuaże. Kapitan Sparrow certyfikuje najdzielniejszych uczestników bitwy, przechodzą oni swoisty chrzest. To nie koniec atrakcji, gdyż można także poszukiwać Skarbu Piratów podczas gry terenowej, a w razie jego znalezienia – zawartość skrzyni ulega podziałowi pomiędzy aktywnych poszukiwaczy.

Łeba jest otwarta dla wszystkich

Tworząc park wyszła naprzeciw nie tylko oczekiwaniom turystów spragnionych pirackich atrakcji. Można tam również natknąć się na Indiana Jones'a i wziąć udział w odkrywaniu tajemnicy sprzed tysiącleci. Ogromną atrakcją są także wielkich gabarytów dinozaury – ich postura nie jest w żadnej mierze przesadzona, gdyż występują w skali 1:1 czyli zgodnie z prehistoryczną naturą.  Dinozaury są uwielbiane przez wszystkich, zwłaszcza że ich popularność zaczęły przywracać produkcje filmowe Stevena Spielberga. Ale tylko Łeba zdecydowała się na stworzenie największego w Polsce odpowiednika "Jurassic Park" – oczywiście dinozaury z Łeby nie są dla nikogo groźne.

Dotyk polskiej Sahary

Nie ma nikogo, kto nie chciałby zaznać niepowtarzalnego widoku ruchomych wydm. Przy czym piaski tej polskiej Sahary traktowane są jako zjawisko przyrodnicze – miejscem do rekreacji jest plaża, na której można się relaksować bez limitu czasowego (wypada jedynie zachować rozsądek przy opalaniu się, a także pamiętać o olejku lub kremie do opalania, a także o zapasach wody). Z plaży jest blisko do punktów gastronomicznych, których liczebność nie pozostawi nikogo głodnym. Oczywiste jest, że morski klimat wzmaga apetyt i nawet dzieci – niejadki będą chciały coś smacznego zjeść. Mnogość propozycji noclegowych w Łebie daje szanse na wspaniałe wakacje, szanując potrzeby wszystkich osób, które chcą odwiedzić miasto z przyczyn rekreacyjnych. Tutaj każdy znajdzie miejsce odpowiednie dla siebie, ale samo jego znalezienie w trybie online nie wystarczy – trzeba zatwierdzić przelewem pieniężnym rezerwację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>